Powiat Kaliski: Wielkanocne warsztaty florystyczne

  • 10.04.2017, 10:36
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Wielkanocne warsztaty florystyczne
W przedświątecznym okresie, w ramach współpracy Gimnazjum im. Stefana i Agatona Gillerów w Opatówku z Zespołem Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, zorganizowano warsztaty tworzenia stroików oraz ozdób wielkanocnych.
Uczniowie oraz nauczycielki z pobliskiej szkoły ponadgimnazjalnej - Sylwia Janiczak-Malewska i Anna Wojewoda - odwiedzili gimnazjum, by poprzez zajęcia praktyczne pokazać gimnazjalistom najnowsze trendy florystyczne, wprowadzając młodzież w świąteczno - wielkanocny nastrój. Celem warsztatów było nie tylko rozwijanie sprawności manualnej, wyobraźni twórczej i pomysłowości młodzieży, ale przede wszystkim kultywowanie tradycji wielkanocnych wśród młodego pokolenia. Po zakończeniu pracy, wszyscy floryści wraz ze swoimi starszymi koleżankami wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Gimnazjum w Opatówku serdecznie dziękuje za wieloletnią współpracę oraz życzliwą pomoc w organizacji warsztatów dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku. Fot. Gmina Opatówek
Ryszard Binczak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe