Jarocin: Koncert Wiedeński w Jarocine

  • 12.09.2019, 20:22
  • Ryszard Binczak
Jarocin: Koncert Wiedeński w Jarocine
20 października o godzinie 17.00, w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędzie się Koncert Wiedeński, na którym będzie można usłyszeć największe przeboje Johanna Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich.

Na scenie pojawią się soliści operowi, wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, laureaci międzynarodowych konkursów, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, operowych i filharmonicznych. 
Koncert programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zabrzmią największe,  ponadczasowe przeboje króla walca – Johanna Straussa, a także arie z najsłynniejszych  operetek.  
 Bilety 75 zł: JOK JAROCIN (Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1)  tel. 62 747 30 02, 887 766 861, grupy powyżej 10 os. - tel. 515 985 232 bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe