Kalisz: Kalisz liderem w zakresie profilaktyki grypy

  • 11.09.2019, 04:50
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Kalisz liderem w zakresie profilaktyki grypy
W uznaniu dla zasług na rzecz szerzenia profilaktyki grypy oraz za trud wkładany w realizację ważnych zadań z zakresu promocji ochrony zdrowia, miasto Kalisz zostało wyróżnione tytułem "Lidera w zakresie profilaktyki grypy".

Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy co roku nagradza samorządy realizujące programy zdrowotne w dziedzinie profilaktyki grypy. W tegorocznej edycji konkursu w gronie laureatów znalazł się Kalisz. Nagrody wręczono podczas XI Debaty Ekspertów Flu Forum 2019, która odbyła się w Sali Kolumnowej Sejmu. Pamiątkową statuetkę odebrał wiceprezydent Mateusz Podsadny.
Debata Flu Forum odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy, którego celem jest budowanie świadomości Polaków w zakresie zagrożeń wynikających z grypy i jej powikłań. Spotkanie jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów medycznych, przedstawicieli instytucji państwowych, towarzystw medycznych oraz wszystkich zaangażowanych w działania na rzecz upowszechniania profilaktyki grypy w Polsce.
Patronat nad spotkaniem objął Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
KC

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe