Ostrów: Karczewski udzielił poparcia Mikołajczykowi

  • 09.09.2019, 19:58 (aktualizacja 17.09.2019, 13:57)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Karczewski udzielił poparcia Mikołajczykowi
W Domu Polskim „Sanacja”, gościł Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski. Marszałek przyjechał do Ostrowa, by udzielić poparcia przed wyborami senatorowi Łukaszowi Mikołajczykowi.

Stanisław Karczewski nie ukrywał, że przyjechał do Ostrowa specjalnie, by poprzeć Łukasza Mikołajczyka w najbliższych wyborach. Marszałek bardzo ciepło wypowiadał się o ostrowskim senatorze.
- Znam Łukasza od czterech lat i muszę stwierdzić, iż jest świetnym senatorem - mówi Stanisław Karczewski. - Jest niezwykle pracowitym człowiekiem, co u polityków nie jest aż tak bardzo częste. Poza tym jest bardzo odważnym politykiem. To również nie jest częsta cecha u polityków. Zaimponował mi tym, że w ramach Trójkąta Waimarskiego  stworzyliśmy zespół, który zajmuje się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni. Nie ukrywam, że chciałbym aby senator Mikołajczyk dalej kontynuował tę pracę. Jej efekty są bardzo interesujące, ale jeszcze jest wiele do zrobienia.
Marszałek wspomniał także, że senator Łukasz Mikołajczyk jest również bardzo aktywny w pracy na rzecz swojego regionu i miasta. 
- Powinien ponownie zostać senatorem, bo jest sprawdzonym, młodym, ale już doświadczonym politykiem - dodał Stanisław Karczewski.
Podczas wizyty w Ostrowie Marszałek Senatu RP przybliżył także program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Zapewnił, że PiS jest partią, która dotrzymuje słowa. Zaapelował również, by wziąć udział w wyborach, gdyż każdy głos jest bardzo ważny.
Na spotkaniu ze Stanisławem Karczewskim  obecna była  prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marlena Maląg i parlamentarzyści: Tomasz Ławniczak oraz Jan Dziedziczak.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe