Ostrów: Wrześniowy objazd po inwestycjach

  • 07.09.2019, 04:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wrześniowy objazd po inwestycjach
Na początku września odbył się kolejny objazd po inwestycjach z członkami Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Budownictwa. Jego uczestnicy mogli z bliska obejrzeć niektóre z modernizacji realizowanych obecnie w Ostrowie.

W objeździe, poza członkami Stowarzyszenia Inżynierów  i Techników Budownictwa, wzięli udział także przedstawiciele ostrowskiego Urzędu Miejskiego.
- Objazd inwestycji przy udziale specjalistów z branży budowlanej stał się już coroczną tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Urząd Miejski. Takie spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń związanych z realizacją inwestycji oraz rozmów z praktykami z zakresu budownictwa – podkreśla Mikołaj Kostka, zastępca  prezydenta miasta.
Uczestnicy objazdu mogli zobaczyć inwestycje, które są obecnie realizowane w Ostrowie Wielkopolskim, tj. modernizację amfiteatru w Parku Miejskim, remont sali sesyjnej na Centrum Aktywności Lokalnej, budowę zbiornika retencyjnego przy ul. Torowej, odwiedzili też plac budowy hali widowiskowo – sportowej. Uczestnicy wydarzenia byli pod dużym wrażeniem wizytowanych obiektów. Szczególną uwagę i zainteresowanie wzbudziła budowana obecnie „Arena Ostrów”.  
- Wymieniliśmy spostrzeżenia związane z realizacją miejskich inwestycji. Takie objazdy sprzyjają merytorycznym dyskusjom na temat technicznych aspektów prowadzenia tego typu przedsięwzięć oraz przyczyniają się do wypracowania dobrych praktyk budowlanych – dodaje Mikołaj Kostka.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe