Powiat Kaliski: Awans zawodowy nauczyciela

  • 04.09.2019, 10:43
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Awans zawodowy nauczyciela
W gminie Opatówek odbyło się postępowanie egzaminacyjne dla nauczycielki, która ubiegała się o stopień nauczyciela mianowanego.

W urzędzie gminy odbyła się uroczystość związana z awansem zawodowym nauczycieli. Po pomyślnie zakończonym egzaminie Iwona Porada – nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach, po złożeniu ślubowania, otrzymała z rąk burmistrza gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego, akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego. W uroczystości uczestniczyli również: Tomasz Mikucki dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach, Krzysztof Dziedzic sekretarz gminy Opatówek oraz Arkadiusz Łańduch dyrektor ZEAS gminy Opatówek.

Nowo mianowana nauczycielka została obdarowana kwiatami. Po części oficjalnej była też chwila na rozmowę dotyczącą przebiegu awansu zawodowego nauczyciela oraz dalszych planów rozwoju.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe