Tenis stołowy: Mini Drzonków CUP 2019

  • 03.09.2019, 07:10
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Mini Drzonków CUP 2019
Tenisiści stołowi ostrowskiego Tajfuna wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Mini Drzonków CUP 2019.

Turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie koło Zielonej Góry. W turnieju wystartowało ponad 260 zawodniczek i zawodników z Polski, Litwy, Ukrainy, Luksemburga i Niemiec. Ostrowski klub do turnieju drużynowego wystawił drużynę młodzieżowców, którą reprezentowali: Krzysztof Katafiasz, Robert Baranowski i Kamil Małyszko. Zawodnicy brali udział również w grach deblowych i indywidualnych. Po bardzo dobrym występie drużynowym, w którym zespół LKS Tajfun zajął czwarte miejsce, świetny występ zaliczył również Krzysztof Katafiasz, który w kategorii młodzieżowców zajął piąte miejsce. Kamil Małyszko uplasował się na 11 miejscu. Robert Baranowski startujący pierwszy rok w kategorii juniorów wywalczył miejsce w przedziale 17-41.

- Turniej w Drzonkowie był naszym ostatnim sprawdzianem przed nadchodzącym sezonem. Jestem bardzo zadowolony ze startu naszych zawodników. W zawodach drużynowych wywalczyliśmy bardzo dobre czwarte miejsce. Na pochwałę zasługuje junior naszej drużyny Robert Baranowski, który świetnie zagrał z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego i wygrał pojedynek z wyżej notowanym od siebie rywalem. Dzięki temu odnieśliśmy cenne zwycięstwo. Szczególnie jestem zadowolony z bardzo dobrej formy Krzysia Katafiasza już na początku sezonu. Krzysztof grał wspaniale w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych pokonując wielu mocnych zawodników. Z kolei Kamil Małyszko, po rocznej przerwie, wraca szybko do dobrej dyspozycji i myślę, że będzie mocnym wsparciem naszej drużyny - powiedział trener LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, Robert Strzelczak.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe