Ostrów: Drużyna jutra

  • 27.08.2019, 13:21
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Drużyna jutra
Na ostrowskim Rynku Koalicja Obywatelska zaprezentowała swoich kandydatów do Sejmu i Senatu.

Mariusz Witczak - senator VI i VII kadencji, poseł na sejm VII i VIII kadencji i numer jeden na  liście wyborczej, opisał swoją drużynę polityczną jako bardzo silną. 
- Walczymy o zwycięstwo w okręgu kalisko-leszczyńskim, walczymy również o zdobycie trzech mandatów senatorskich - mówił.
Na drugim na liście KO znajduje się Jarosław Urbaniak - poseł, prezydent Ostrowa w latach 2010-2014. Na miejscu trzecim jest Bożena Heczyca, poseł. Natomiast na szóstym miejscu Milena Kowalska, szefowa Młodych Demokratów i ostrowska radna.  
Swoją kandydaturę zaprezentowała też Ewa Matecka - była wiceprezydent Ostrowa i znany samorządowiec, która stara się o mandat do Senatu z ramienia KO.
- Jesteśmy drużyną jutra, walczymy o zwycięstwo, słuchamy Polaków - mówił lider listy Koalicji Obywatelskiej -  My  wszystkie programy socjalne utrzymamy, a trzynasta emerytura to był nasz pomysł.
WK 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe