Ostrów: PiS przedstawił swoją drużynę

  • 26.08.2019, 20:26
  • Ryszard Binczak
Ostrów: PiS przedstawił swoją drużynę
W restauracji Sanacja w Ostrowie Wielkopolskim PiS przedstawił swoich kandydatów do Sejmu i Senatu.

Uczestnicy  przedstawili swoje motywacje do startu w wyborach, doświadczenie zawodowe, a także odpowiedzieli, czym zamierzają się zająć w parlemancie, jeśli zdobędą mandat wyborczy. 
Jan Dziedziczak zajmujący pierwsze miejsce na liście do Sejmu opisał drużynę PiS jako najsilniejszą w historii Prawa i Sprawiedliwości. Na liście tej, do Sejmu kandyduje pięciu parlamentarzystów kończącej się kadencji, przedsiębiorcy, samorządowcy, starosta, działacze społeczni i  prezes PFRON-u. 
- Te wybory to będzie swego rodzaju referendum - czy chcemy, żeby te wszystkie dobre zmiany, które zaszły w Polsce  od 2015 roku -  program 500+, trzynasta emerytura, likwidacja podatku dla najmłodszych pracowników, obniżenie wieku emerytalnego - były kontynuowane.  Czy cieszymy się, że Polska jest najlepiej rozwijającą się gospodarką w Unii Europejskiej. To dzieje się w ciagu ostatnich kilku lat. Dotrzymujemy słowa, uczciwie traktujemy wyborców. Oczywiście jest alternatywa - Polska sprzed 2015 roku - mówił Jan Dziedziczak. 
Miejsce drugie na liście przypadło w udziale  posłowi Tomaszowi Ławniczakowi, trzecie posłowi Janowi Mosińskiemu, a czwarte Marlenie Maląg. Kolejne pozycje zajmują: Piotr Kaleta, Lidia Czechak, Leszek Bierła, Marek Sowa, Romuald Michniewicz, Katarzyna Sójka, Agnieszka Kubiak, Jerzy Kozłowski, Piotr Januszkiewicz, Krzysztof Dziedzic, Czesław Szymoniak, Alicja Śniegocka, Sławomira Kalak, Dorota Słowińska, Maciej Jagodziński, Teresa Andrzejewska, Joanna Nawrot, Jan Szczerbań,  Marek Bąkowski, Andrzej Plichta.
Na konferencji swoją kandydaturę zaprezentował także Łukasz Mikołajczak, który ponownie startuje do Senatu. 
WK

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gall
Gall 27.08.2019, 01:28
Normalnie Drużyna G ... stoi u drzwi. Strach się bać!
benol
benol 27.08.2019, 00:55
Maląg i reszta .. bandy precz.

Pozostałe