Powiat Ostrowski: Będzie remont oddziału ginekologiczno - położniczego

  • 23.08.2019, 07:13 (aktualizacja 28.08.2019, 07:36)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Będzie remont oddziału ginekologiczno - położniczego
Ruszyły przygotowania do remontu oddziału ginekologiczno-położniczego w ostrowskim szpitalu.

Klamka zapadła. Remont oddziału ginekologiczno - położniczego zostanie przeprowadzony. Rozpoczęły się intensywne prace nad przygotowaniem całej potrzebnej dokumentacji. Rada Powiatu Ostrowskiego zgodnie przeznaczyła na ten cel pierwsze 700 tysięcy zł.

- Będzie zupełnie nowy standard, pokoje wraz z własnymi węzłami sanitarnymi i nowoczesny wystrój – zapewnia Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Swojego zadowolenia nie kryje Tomasz Gostomczyk, kierownik oddziału ginekologiczno - położniczego

- W imieniu pacjentek, całego personelu dziękuję bardzo całej Radzie Powiatu, Zarządowi Powiatu ze starosta Pawłem Rajskim na czele oraz dyrekcji szpitala za podjętą decyzję o rozpoczęciu remontu. Patrząc na projekt, to mogę zapewnić, że będzie wygodnie, nowocześnie i pięknie – mówi Tomasz Gostomczyk.

Jak ważna to inwestycja mówił także Bartosz Ziółkowski, przewodniczący Klubu Radnych ,,Przyjazny Powiat’’.

- Cieszę się, że podczas ostatniej sesji Rada Powiatu Ostrowskiego podjęła decyzję o przyznaniu z budżetu powiatu na 2019 rok dotacji w wysokości 700 tysięcy złotych na przebudowę i modernizację oddziału ginekologiczno - położniczego ostrowskiego szpitala. To ważny krok na drodze poprawy warunków obsługi i leczenia przyszłych mam oraz przychodzenia na świat najmłodszych mieszkańców naszego miasta i powiatu. W ten sposób wspólnie budujemy powiat dobry dla ludzi – mówi Bartosz Ziółkowski.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M.K.
M.K. 23.08.2019, 09:44
ciekawe czy ten remont zostanie przeprowadzony na prawdę w rzeczywistości dostępnej dla pacjentów, czy tylko w takiej formie jak huczne otwarcie nowego oddziału neurologicznego, czyli wcale i wyłącznie przed kamerami.

Pozostałe