Ostrów: Trwa modernizacja sali sesyjnej

  • 21.08.2019, 10:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Trwa modernizacja sali sesyjnej
Trwa modernizacja sali sesyjnej, która zmienia się w nowoczesne centrum aktywności. W przyszłości, poza ostrowską Radą Miejską, korzystać z niego będą mogły również organizacje społeczne.

W budynku wykonano już wszelkie potrzebne instalacje, teraz przyszedł czas na prace wykończeniowe. W najbliższych tygodniach rozpocznie się także montaż windy – będzie to budynek, którego pomieszczenia zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na koniec na budynku zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.
Modernizacja sali sesyjnej kosztować będzie w sumie 3 489 759 zł, aż 2,5 miliona zł to pozyskane dofinansowanie. Prace zakończą się jesienią tego roku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe