Powiat Kaliski: Termomodernizacja świetlic wiejskich

  • 19.08.2019, 18:09
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Termomodernizacja świetlic wiejskich
Kolejne świetlice wiejskie w gminie Opatówek doczekają się remontu. W poniedziałek, 19 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim Gminy Opatówek zawarte zostały umowy na termomodernizację obiektów.

W podpisaniu umów dot. termomodernizacji świetlic wiejskich w Porwitach i Sierzchowie uczestniczyli: burmistrz gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, skarbnik gminy Dagmara Gajewska - Pająk, przedstawiciel wykonawcy, tj. firmy Don Bud Bis - Piotr Marciniak, a także prezesi jednostek ochotniczych straży pożarnych w w/w miejscowościach.


Inwestycje te realizowane są w ramach zadania pn. ''Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Opatówek oraz gmin: Brzeziny, Godziesze Wielkie''. Całkowity koszt prac to 519 030 zł. Zakończenie inwestycji planowane jest wraz z końcem października 2019 roku.
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe