Tenis stołowy: Gracze Tajfuna przygotowują się do ligi

  • 19.08.2019, 17:34
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Gracze Tajfuna przygotowują się do ligi
Tenisiści stołowi LKS TAJFUN rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2019.2020. W pierwszej kolejce zmierzą się z KS Polonią Śmigiel i KS Wamet Dąbcze.

Od początku sierpnia ostrowski zespół rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2019/2020. Po treningach ogólnorozwojowych zawodnicy przystąpili do treningów przy stołach tenisowych. 
- Cieszy nas fakt, że pomimo trwających nadal wakacji w treningach uczestniczy prawie 100 proc. zawodniczek i zawodników. Do 20 sierpnia trenować będziemy we własnej hali, po czym część zawodników uda się na obóz sportowy, a pozostali nadal będą przygotowywać się na miejscu. Mamy nadzieję, że wysiłek w włożony w przygotowania zaowocuje udanym wejściem w nowy sezon - powiedział Robert Strzelczak, prezes LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.
Wielkopolski Związek tenisa stołowego opublikował już terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego w sezonie 2019/2020. Pierwszą kolejkę zawodnicy LKS Tajfuna  Ostrów Wielkopolski rozegrają we własnej hali z drużynami: KS Polonia Śmigiel i KS Wamet Dąbcze.
W tym sezonie ostrowski klub wystawi do rozgrywek trzy zespoły. 
- Liczymy, że pierwszy II-ligowy zespół po wzmocnieniach będzie jednym z głównych faworytów w awansie do I ligi. Kolejne dwa zespoły będą występować w rozgrywkach A klasy. Jeden z nich z pewnością będzie bardzo mocną drużyną, której celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Natomiast trzeci zespół będzie składał się z najmłodszych adeptów naszego klubu którzy będą zdobywać niezbędne doświadczenie, które  zaowocuje w przyszłości - mówi powiedział Robert Strzelczak.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe