Powiat Kaliski: „Szlakiem leśnych zwierząt”

  • 15.08.2019, 19:54
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: „Szlakiem leśnych zwierząt”
W XX Rodzinnym Rajdzie Rowerowy „Tropem leśnych zwierząt” wzięło udział ponad 120 uczestników, w tym między innymi KTR ”Cyklista” Kalisz.

Oficjalnego rozpoczęcia XX Rodzinnego Rajdu Rowerowego dokonał zastępca burmistrza Grzegorz Kaczmarek. Fani jednośladów do pokonania mieli ponad 40 kilometrową trasę, a zachętą do pokonania tego dystansu były malownicze krajobrazy oraz liczne atrakcje. Pierwszym przystankiem była miejscowość Zamęty. Uczestnicy rajdu wzięli udział w niedzielnej mszy świętej w kościele poewangelickim, należącym do parafii Wszystkich Świętych w Dzierzbinie, którą odprawił proboszcz Stanisław Kiermasz. W Nadleśnictwie w Grodźcu, które było metą rajdu cykliści zjedli obiad i pełni sił udali się na zwiedzanie terenu Nadleśnictwa pod opieką przewodnika. Na zakończenie rowerzyści otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe