Powiat Kaliski: Mieszkanka gminy Brzeziny skończyła sto lat

  • 31.07.2019, 07:39 (aktualizacja 02.08.2019, 09:05)
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Mieszkanka gminy Brzeziny skończyła sto lat
Piękny jubileusz obchodziła Marianna Kubera z gminy Brzeziny. Mieszkanka Dzięciołów świętowała 100. urodziny. W imieniu mieszkańców powiatu kaliskiego, życzenia dostojnej Jubilatce złożył wicestarosta kaliski Zbigniew Słodowy.

Pani Marianna Kubera od 1948 roku zamieszkuje na terenie gminy Brzeziny. Całe swoje życie była związana z pracą w gospodarstwie rolnym. W czasie II wojny światowej pracowała w majątku niemieckim w Godziętowach, w gminie Doruchów. Następnie, wraz z mężem Teodorem, przez 40 lat prowadziła gospodarstwo rolne w Dzięciołach. Wychowała jedną córkę Irenę, która już zmarła. Doczekała się dwóch wnuków, pięcioro prawnuków oraz sześciu praprawnuków. Zawsze bardzo mocno oddana swojej rodzinie. Obecnie znajduje się pod troskliwą opieką wnuka Jerzego Zadki.
Dostojnej Jubilatce życzymy kolejnych lat życia spędzonych w zdrowiu, radości i rodzinnej atmosferze!
MM
 Fot. Marta Wolarz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe