Kalisz: Nowy pojazd dla OSP Lis

  • 20.07.2019, 07:00
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Nowy pojazd dla OSP Lis
Ochotnicza Straż Pożarna Kalisz-Lis wzbogaciła się o nowy samochód rozpoznawczo-ratowniczy, który Miasto zakupiło w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

- Nowy pojazd dla straży to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo. O jego zakup wnioskowali kaliszanie w ramach budżetu obywatelskiego. Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie naszych działań na rzecz miasta - mówił prezydent Krystian Kinastowski, przekazując klucze do samochodu.

Renault Trafic, o wartości 119.900,00 złotych, służy do przewozu 9 ratowników i specjalistycznego sprzętu. Realizację zadania poparło głosami 1877 mieszkańców. Jednostka OSP Kalisz-Lis działa w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego (KSRG), a jej specjalizacja to ratownictwo wodne i poszukiwawczo-ratownicze.
AB
Fot. Anna Błaszczyk

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe