×

Kalisz: Gratulacje dla olimpijczyków!

  • 11.07.2019, 13:21
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Gratulacje dla olimpijczyków!
Prezydent Krystian Kinastowski spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, którzy reprezentowali Kalisz podczas Międzynarodowej Olimpiady Specjalnej.

Zawody rozgrywane były w naszym partnerskim mieście Hamm.
- Gratuluję serdecznie. Jesteście wzorem dla innych. Wasze zaangażowanie i wola walki sprawiły, że odnieśliście sukces. Dziękuję, że godnie reprezentujecie Kalisza na arenie międzynarodowej – mówił prezydent Krystian Kinastowski.
W olimpiadzie wzięło udział około 800 zawodników z wielu krajów. Startowali w kilkunastu dyscyplinach sportu. Kaliszanie o najwyższe laury walczyli w czterech kategoriach: pływanie, badminton, lekkoatletyka i kręgle. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 8 medali.
Spotkanie było okazją do rozmów o osiągnięciach sportowych i planach na przyszłość. Zawodnicy otrzymali od prezydenta upominki.
AB
Fot. Anna Błaszczyk 

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe