×

Powiat Ostrowski: Rodzinna zabawa na festynie w Psarach

  • 11.07.2019, 10:25
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Rodzinna zabawa na festynie w Psarach
W Psarach odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorami byli: Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju Wsi Psary „ Mała Ojczyzna ”, sołtys i Rada Sołecka Psar, OSP Psary i Koło Gospodyń Wiejskich w Psarach „Konwalia”.

Organizatorzy festynu przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi witani byli cukierkami i balonami , otrzymali też lody i upominki za udział w konkursach. Głównym punktem programu festynu były Biegi o Puchar Małej Ojczyzny , zorganizowane w Psarach już po raz piąty. Odbył się także turniej tenisa stołowego, były konkurs plastyczny dla dzieci oraz konkurs w siłowaniu na rękę. Zwycięzcy zdobyli puchary i medale oraz nagrody. Dzieci brały też udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez Klauna Czesia. Dla najmłodszych uczestników festynu organizatorzy przygotowali grę w piłkarzyki, zamek dmuchany, przejażdżki bryczkami, mini salon fryzjerski i salonu tatuażu.

Atrakcją były też konkursy związane z jazdą konną prowadzone przez Folwark Jeździecki ,,Jurand", pokazy strażackie OSP Wielowieś i pokaz sprzętu strażackiego OSP Psary.

Dorośli również mogli znaleźć coś ciekawego dla siebie. Było strzelanie na strzelnicy prowadzonej przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie z Sieroszewic, siłowanie na ręce, a wszystko to w miłej atmosferze przy poczęstunku przygotowanym przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.

 

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe