Kalisz: Nowe pomieszczenia w DPS

  • 04.07.2019, 04:04
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Nowe pomieszczenia w DPS
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej już korzystają z nowo wyremontowanych pomieszczeń - kuchni i pralni.

Ich modernizacja i wyposażenie to kolejne zadanie zrealizowane ze środków miasta, w tym z budżetu obywatelskiego. 
- Zrealizowaliśmy kolejne zadanie, które jest przede wszystkim inwestycją w komfort pracowników i mieszkańców DPS-u. Życzę dalszych efektywnych działań, a tych – patrząc na Państwa zaangażowanie – z całą pewnością możemy się spodziewać – mówił Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.
W ramach zadania zostały wykonane prace remontowe: wymieniono okna i drzwi, postawiono ściany działowe, położono płytki, zamontowano oświetlenie oraz instalacje wentylacji mechanicznej, wykonano izolację ścian chłodni. Ponadto zostały zakupione regały, stoły, zlewy, okapy, naświetlacz do dezynfekcji, dwie pralko-wirówki oraz suszarka bębnowa.
 Łączna wartość zakupionego i dostarczonego sprzętu wynosi 94.570 zł brutto. Całkowita wartość robót to 1.543.460 zł brutto.
AB
Fot.  Anna Błaszczyk

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe