Powiat Ostrowski: Nowy sekretarz

  • 02.07.2019, 05:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowy sekretarz
Od 1 lipca br. obowiązki sekretarza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce burmistrz Jerzy Łukasz Walczak powierzył wyłonionemu na to stanowisko w drodze konkursu Michałowi Ciupce. Tym samym zastąpił on Zdzisława Mielczarka, który z pracą w skalmierzyckim samorządzie pożegnał się wiosną tego roku.

Michał Ciupka ma 41 lat i jest mieszkańcem Nowych Skalmierzyc. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu administracji. Jest absolwentem UAM w Poznaniu na wydziale Prawa i Administracji. Ukończył również podyplomowe studia na Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Integracja Europejska- Agrobiznes i Obszary Wiejskie.

Nowy sekretarz to osoba w gminie powszechnie znana, sprawująca ważną funkcję publiczną w latach 2014-2015, kiedy to był zastępcą burmistrza. Przygodę z urzędem rozpoczął jednak już wcześniej - w 2005 roku, pracując na stanowisku doradcy w tutejszej filii zespołu doradczego Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. W 2011 roku został pracownikiem etatowym samego Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Pracował kolejno w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich w zakresie prowadzenia spraw obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, następnie był zastępcą burmistrza, zastępcą kierownika USC, a wreszcie samym kierownikiem tegoż referatu.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe