Ostrów: Sierż. Michał Michalski wicemistrzem Polski w kolarstwie

  • 27.06.2019, 07:22
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Sierż. Michał Michalski wicemistrzem Polski w kolarstwie
W Starachowicach w ramach III Starachowickiej Strzały 2019 odbyły się Mistrzostwa Polski Masters jak również Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie szosowym.

Zmagania odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr. Jarosława Szymczyka. W Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie szosowym nie mogło zabraknąć sierż. Michała Michalskiego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
To już kolejne sukcesy sierż. Michała Michalskiego. Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego w Starachowickiej Strzale zdobył Wicemistrza Polski Policji w kolarstwie szosowym w kategorii M1 (do lat 40). Natomiast ze wszystkich startujących policjantów był 3.
Sierż. Michalski wystartował na dystansie 63 kilometrów. W relacji z niedzielnych zmagań policjant podkreśla, że zawody nie były łatwe. Trasa była wymagająca, o krótkich sztywnych podjazdach (ponad 10% nachylenia) i szybkich zjazdach.
Sierż. Michał Michalski jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą. Sukcesów Michała nie byłoby bez ciężkich treningów, dzięki którym jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Michał trenuje kilka razy w tygodniu, rowerem pokonując miesięcznie blisko tysiąc kilometrów. Policjant od 2010 roku należy do Ostrowskiego Towarzystwa Rowerzystów INTERKOL.
KPP Ostrów

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe