Powiat Ostrowski: IV Festyn Parafialny

  • 26.06.2019, 08:08
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: IV Festyn Parafialny
Moc atrakcji czekała na uczestników IV Festynu Parafialnego zorganizowanego przez Parafię Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach.

Celem przedsięwzięcia była rodzinna zabawa i integracja oraz wsparcie niezbędnych inwestycji w ww. parafii. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak, który oprócz życzeń dobrej zabawy, skierował do gości zaproszenie na zbliżające się Dni Miasta. Sporo miłych słów przekazali również Poseł na Sejm RP Tomasz Ławniczak oraz Starosta Ostrowski Paweł Rajski.

Przybyłych mieszkańców oraz gości wspaniale rozbawił Kabaret Rak. Krzysztof Hanke oraz Krzysztof Respondek zabawiali anegdotami oraz wspólnym śpiewaniem. Uczestniczący w zabawie mogli nauczyć się kilku słów w gwarze śląskiej. Po występie odbyło się losowanie nagród loterii fantowej. Główne trofeum, czyli samochód osobowy Dacia Sandero Stepway ufundowany przez Andrzeja Rogowskiego – Prezesa Grupy Multimedia Polska, wylosował Pan Witold z Ostrowa Wielkopolskiego. Do mieszkańca Skalmierzyc trafiła pralka, z kolei Pani Ewelinie z Wolicy przypadł w udziale rower. Można również było wygrać: sprzęt muzyczny, żelazko, tapczan, telewizor czy żywego koguta! Pozostałe nagrody trafiły do mieszkańców m.in. Komorowa, Kalisza czy Wrocławia. Gwiazdą wieczoru był zespół Fanatic, który swoją energetyczną muzyką zachęcił do wspólnej zabawy wszystkich uczestników festynu. Najbardziej znany utwór „Czarownica – rzeki przepłynąłem, góry pokonałem” razem z grupą wykonał ks. wikariusz Łukasz Rau.

 

Ewelina Stachowicz-Zych

 

 

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe