Ostrów: Podziękowania od pracowników Spółdzielni Inwalidów,,Nadzieja''

  • 05.04.2017, 15:10
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Podziękowania od pracowników Spółdzielni Inwalidów,,Nadzieja''
Prezes Spółdzielni Inwalidów ,,Nadzieja'' Zakład Pracy Chronionej w Ostrowie Włodzimierz Sosnowski wraz z Radą Nadzorczą, w imieniu wszystkich pracowników przesłał list z podziękowaniem do dyrektora Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.
List publikujemy w całości poniżej: CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MSWiA w Warszawie Ul. Wołoska 137 02-507 Warszawa Pan Dyrektor - prof. Dr. hab. n. med. Marek Durlik Pan Kierownik Kliniki: lek. med. Ireneusz Ziobrowski Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Wielce Szanowni Panowie Proszę przyjąć od Rady Nadzorczej, Zarządu i Pracowników Spółdzielni Inwalidów " Nadzieja" z Ostrowa Wielkopolskiego wyrazy uznania i podziękowania za okazaną życzliwość, poświęcenie i trud w diagnozowaniu, operowaniu, uzdrawianiu i przywracaniu do zdrowia naszej medycznej opiekunki pielęgniarki Pani Ewy Ostrowskiej, która przez całą swoją aktywność zawodową wspierała i pomagała naszym niepełnosprawnym pracownikom a dzięki Państwu po powrocie do jej zdrowia możemy dalej liczyć na pomoc i wsparcie. Pozwolimy sobie wyrazić, kierując te słowa na ręce Pana jako Dyrektora, najwyższe uznanie dla Państwa Pracy. Czas ten sprzyja tego rodzaju refleksjom, a skłaniają do nich dodatkowo doświadczenia, wyniesione w międzyczasie z innych kontaktów ze służbą zdrowia, które nie zawsze były tak miłe, jak zetknięcie z Państwa szpitalem. Pani Ewa Ostrowska korzysta z pomocy Oddziału Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Państwa Szpitala Specjalistycznego i pozostaje do dziś pod wrażeniem jego organizacji i sprężystego funkcjonowania pod kierunkiem Kierownika Kliniki: lek. med. Ireneusza Ziobrowskiego oraz Pielęgniarki Oddziałowej Pani mgr Barbary Zadrożnej. Jest rzeczą oczywista, że praca lekarzy i pielęgniarek dokonuje się w ramach, jakie stwarza działalność Kierownictwa, bez wsparcia ze strony którego nie byłaby ona żadna miarą możliwa. Świadomi tego, chcemy - dziękując za pomoc życzyć nie tylko Panom, ale całemu Kierownictwu i wreszcie - w komplecie - Zespołowi Szpitala dalszych sukcesów , dalszej pomyślności i dalszego tak znakomitego radzenia sobie w rzeczywistości. Niechże do tych słów będzie nam wolno dołączyć najlepsze życzenia dla Panów i wszystkich pracowników szpitala.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe