×

Tenis stołowy: Sukces Krzysztofa Katafiasza

  • 19.06.2019, 04:43
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Sukces Krzysztofa Katafiasza
W Brzegu Dolnym zakończyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS.

Bardzo dobrze w tych zawodach spisał się zawodnik LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski - Krzysztof Katafiasz, zajmując 6. miejsce i potwierdzając tym, że należy do ścisłej czołówki młodzieżowców w Polsce.
- To były już ostatnie zawody w sezonie 2018/2019. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek po bardzo długim i wyczerpującym sezonie, ale obfitującym w wiele sukcesów sportowych. Nie byłoby tak wielu osiągnięć sportowych, gdyby nie wsparcie finansowe miasta Ostrów Wielkopolski, powiatu ostrowskiego, a przede wszystkim sponsorów, za co serdecznie dziękujemy. W sierpniu rozpoczniemy przygotowania do następnego, miejmy nadzieję, równie udanego sezonu - powiedział Robert Strzelczak, prezes LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe