Ostrów: Osiedlowe konsultacje

  • 15.06.2019, 07:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Osiedlowe konsultacje
Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu rozpoczną się w Ostrowie konsultacje społeczne w sprawie finansowania jednostek pomocniczych - Rad Osiedli.

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości, 4 czerwca, wystosował do prezydent Ostrowa Wielkopolskiego pismo w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących finansowania jednostek pomocniczych - Rad Osiedli. Radni PiS przedstawili także pytania, które powinny być skierowane do mieszkańców podczas konsultacji. Radni chcą spytać m.in.: czy obecny podział środków, czyli równa kwota dla wszystkich osiedli, jest sprawiedliwa?, czy obecne środki przyznawane dla osiedli są wystarczające?, jakie kryteria powinny decydować o wielkości przyznanych środków?, czy środki przeznaczone na budowę dróg osiedlowych są sprawiedliwe?

- Mamy nadzieję, iż konsultacje społeczne ruszą już w przyszłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w konsultacjach. Celem tych konsultacji jest poznanie stanowiska mieszkańców oraz przedstawicieli grup społecznych, a w szczególności poznanie Państwa uwag i opinii w kwestii finansowania Rad Osiedli – mówi Dawid Korzeniewski, przewodniczący Klubu Radnych PiS.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe