Powiat Kaliski: Jubileusz Złotych Godów

  • 11.06.2019, 04:45
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Jubileusz  Złotych Godów
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Koźminku odbyła się wyjątkowa uroczystość - jubileusz Złotych Godów Małżeńskich.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Te wspólne 50 lat to symbol miłości i wierności małżeńskiej, wzajemnego szacunku i zrozumienia a także trwałości rodziny. To piękny wzór i przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.

W gronie jubilatów znaleźli się: Irena i Wiesław Bielawscy, Janina i Julian Grzelaczykowie, Irena i Józef Janasowie, Helena i Wojciech Juszczakowie, Wiesława i Ryszard Marciniakowie, Wanda i Jerzy Miklasowie, Bożena i Zdzisław Nawrotowie, Maria i Zdzisław Wałęsowie, Krystyna i Wiesław Warszewscy, Jadwiga i Mirosław Zdobychowie, Alfreda i Mirosław Żubrowscy.

Jubileusz Diamentowych Godów czyli 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowali państwo Eugenia i Ignacy Wojciechowscy.

Za ofiarną miłość i przykład życia we dwoje dostojni jubilaci zostali odznaczeni medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk wójt Iwony Michniewicz, która w tym momencie reprezentowała Prezydenta RP. Wszyscy jubilaci zostali obdarowani kwiatami i pamiątkowymi dyplomami.

 

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe