Powiat Ostrowski: Aleksandra Organista wyróżniona

  • 10.06.2019, 05:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Aleksandra Organista wyróżniona
Sześcioletnia mieszkanka gminy Raszków Aleksandra Organista uwielbia malować. Jej talent dostrzegli nie tylko rodzice, którzy wysłali pracę na temat ,,Kwiat dziełem doskonałym”, ale i jury ogólnopolskiego konkursu.

Jury w składzie: przewodnicząca - Krystyna Popielarska – ekspert plastyki, honorowy członek komisji - Florian Kohut – artysta malarz oraz członkowie: Ewelina Róg, Tadeusz Zieliński, Marcin Furmann, Emilia Skowrońska i Jacek Stadler dokonali klasyfikacji i oceny 1578 prac w 8 kategoriach. Jury brało pod uwagę zgodność z tematem, walory artystyczne, kompozycję, warsztat pracy oraz swobodę posługiwania się wybraną techniką. Wyróżnienie w kategorii wiekowej 4-6 lat otrzymała mieszkanka Korytnicy – sześcioletnia Ola. Ogłoszenie wyników odbyło się w Polkowicach. Nasza laureatka otrzymała je z rąk burmistrza Polkowic, który objął konkurs honorowym patronatem. Oprócz drobnych upominków, które otrzymała Aleksandra praca jej została zamieszczona w specjalnie wydrukowanym na tą okoliczność folderze. Podczas wizyty w raszkowskim ratuszu zastępca burmistrza Raszkowa Piotr Rokicki pogratulował mamie Oli przekazując drobne upominki dla laureatki konkursu.

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe