Ostrów: Czytanie ze zrozumieniem. A co to takiego?

  • 09.06.2019, 12:43
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Czytanie ze zrozumieniem. A co to takiego?
Wydaje się, że wielu ostrowian nie potrafi czytać ze zrozumieniem. A może i potrafią, ale zupełnie ignorują przeczytane informacje.

W ostatnim czasie dwie ostrowskie firmy - MZO i KOSZ - prowadzą w Ostrowie zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Wystarczy je tylko wystawić przed własną posesję i są ona za darmo odbierane przez wspomniane firmy i wywożone. By ułatwić życie mieszkańcom pojawiły się informacje, jakie odpady będą zabierane. A więc można wystawiać szafy, stoły, krzesła, wersalki, fotele, drzwi, dywany okna. Nie należy wystawiać m.in. zużytego sprzętu elektrycznego, opon, elementów samochodowych czy odpadów budowlanych oraz odpadów niebezpiecznych.

Tymczasem ludzie wystawiali wszystko co tylko im wpadło w ręce. A później się dziwią, że przed posesjami część wyrzuconych odpadów nie zostało zabranych jak chociażby widoczna na zdjęciu stara lodówka. Ciekawe, kto teraz to posprząta.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe