Kalisz: „Mały Kaliszanin”

  • 06.06.2019, 11:00
  • Ryszard Binczak
Kalisz: „Mały Kaliszanin”
Podopieczni z 21 kaliskich przedszkoli wzięli udział w Olimpiadzie Przedszkolaków „Mały Kaliszanin”.

W ramach Olimpiady, która odbywa się na Stadionie Miejskim w Kaliszu, rozegrane zostały, z zachowaniem ceremoniału, różnorodne konkurencje i zabawy jak: sztafety biegowe, przenoszenie piłek, tory przeszkód itp. Zawody uroczyście otworzył – w imieniu prezydenta Krystiana Kinastowskiego – wiceprezydent Mateusz Podsadny, który życzył wszystkim powodzenia i dobrej zabawy.
W imprezie uczestniczyli również: Marian Durlej, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza; Elżbieta Dębska, radna Rady Miasta Kalisza; Urszula Bogaczyk, zastępca naczelnika Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki UM, Mirosław Przybyła, dyrektor Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji Miasta Kalisza oraz Violetta Słupianek, dyrektor Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Delegatury w Kaliszu.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe