Powiat Ostrowski: Nowe boisko w Pawłowie

  • 06.06.2019, 06:11
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowe boisko w Pawłowie
Trwają prace przy budowie nowego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Pawłowie.

Całe zadanie polega na wybudowaniu boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44 x 24 m z nawierzchni sztucznej. Teren zostanie ogrodzony i zabezpieczony ogrodzeniem oraz piłkochwytami. Boisko wielofunkcyjne będzie przystosowane do gry w siatkówkę, koszykówkę piłkę ręczną, nożną oraz tenisa ziemnego. Wykonawcą inwestycji jest firma „CONCEPT TRADE” Biuro Handlowo-Usługowe Rafał Miszczak z Suchego Lasu.

Całkowity koszt inwestycji to prawie 440 tys. zł. Boisko w Pawłowie zapewne będzie zachętą do zagospodarowania czasu wolnego i rozszerzy możliwości aktywnego wypoczynku mieszkańców gminy. Gmina Sośnie co rocznie inwestuje w rozwój infrastruktury sportowej czy rekreacyjnej, bowiem sport i rekreacja, to najlepsza profilaktyka zdrowotna.

 

Fot. Mirosław Piec

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe