Powiat Kaliski: Nadia Janiak wyróżniona

  • 03.06.2019, 09:35
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Nadia Janiak wyróżniona
XVII Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza zorganizowany został przez Szkołę Podstawową Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu.

W finale konkursu wystąpiło 56 solistek i solistów, spośród 133 zgłoszonych z całej Polski. Finał poprzedziły przesłuchania płyt i eliminacje „na żywo”. Uczennica klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Koźminku Nadia Janiak została zakwalifikowana do udziału w finale tego konkursu i nagrodzona wyróżnieniem przez jury. Uczennicę do konkursu przygotowała Małgorzata Nawrocka.

Galę uświetnili przedstawiciele władz województwa wielkopolskiego, miasta Kalisza oraz goście z placówek edukacyjnych z różnych regionów Polski.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe