Sport: Mastersi zagrają w Kaliszu

  • 03.06.2019, 07:37
  • Ryszard Binczak
Sport: Mastersi zagrają w Kaliszu
53 drużyny, 850 zawodników, ponad 100 meczów i dwa dni rozgrywek. Przed nami Mistrzostwa Polski Masters 2019 w piłce ręcznej, które odbędą się w Kaliszu.

Program i atrakcje mistrzostw przedstawiono podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Rozpoczną się one 7 czerwca wspólnym przemarszem uczestników rozgrywek przez miasto. 
- Pochód rozpocznie się przed Basztą Dorotką. Będą i uczestnicy mistrzostw, i dzieci. Zaprosiliśmy też zawodników drużyn ligowych piłki ręcznej. Wszyscy w klubowych koszulkach. Będzie więc radośnie i kolorowo – zapowiada Jarosław Łuczak, prezes KPR Szczypiorno Kalisz, gospodarza mistrzostw. 
Same mecze rozegrane zostaną 8 i 9 czerwca na pięciu halach sportowych w Gołuchowie i Kaliszu. Niedzielne finały w hali Arena. Organizatorzy spodziewają się emocjonującego, sportowego widowiska. 
- Dla nas to wielka radość. Zapowiada się wielka uczta piłki ręcznej w najstarszym mieście w Polsce. Będziemy gościć w Kaliszu blisko tysiąc szczypiornistów. To będzie wspaniałe widowisko, na które zapraszam wszystkich mieszkańców – powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Rozgrywkom towarzyszyć będą liczne atrakcje, także dla najmłodszych, konkursy i licytacje charytatywne. Na mecze zapraszamy wszystkich kaliszan. Wstęp na mecze jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat terminarza rozgrywek można znaleźć na stronie turnieju(Link do innej strony).
JK
Fot: Katarzyna Ciupek 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe