Ostrów: Dzień Osób z Niepełnosprawnością z ZUS

  • 30.05.2019, 04:55
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Dzień Osób z Niepełnosprawnością z ZUS
Porady ekspertów ZUS, punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Wystawy, pokazy i występy artystyczne, to szeroka oferta, którą przygotował Zakład Ubezpieczeń Społecznych na Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

28 maja oddział ZUS w Ostrowie Wielkopolskim zaprosił osoby niepełnosprawne do Forum Synagoga na Dzień Osób z Niepełnosprawnością, pod hasłem przewodnim „Żyj aktywnie”. Do współpracy Oddział zaprosił Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Narodowy Fundusz Zdrowia, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,  Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi”, Ostrowskie Centrum Terapii, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
Podczas obchodów Dnia Osób z Niepełnosprawnością można było obejrzeć występ artystyczny uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przygodzicach z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, występ artystyczny uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Ostrowie Wielkopolskim, a także występ uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Miłosierdzie” w Kaliszu. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe