Wioślarstwo: Trzy medale kaliszan

  • 29.05.2019, 10:59
  • Ryszard Binczak
 Wioślarstwo: Trzy medale kaliszan
Trzy medale - dwa złote i jeden brązowy - zdobyli wioślarze Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego w 65. Rudersdorfer Fruhjahregatta. W zawodach wzięło udział ponad tysiąc zawodników.

Ewelina Janiak w 1x KJ oraz Oliwia Pilarska w 1x KJM były bezkonkurencyjne i pewnie wygrały swoje biegi. Konrad Senderacki, Maciej Jasiński, Kacper Kuś i Bartłomiej Wawrzyniak po zaciętej walce przypłynęli na trzecim miejscu w konkurencji 4x MJM
Był to już trzeci wyjazd kaliskich wioślarzy do miejscowości Rudersdorf w ramach współpracy nawiązanej z miejscowym klubem wioślarskim. Owocuje ona obustronną wymianą informacji i umiejętności. Dodatkowo zawodnicy poznają nowe miejsca, kulturę oraz szlifują język niemiecki. Opiekunami kaliskiej drużyny byli Małgorzata Gralak i Zbigniew Juszczak.
JK
Fot. Sylwia Gralińska 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe