Kalisz: Nowa kuchnia i pralnia

  • 29.05.2019, 05:14
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Nowa kuchnia i pralnia
Modernizacja kuchni i pralni w kaliskim Domu Pomocy Społecznej oraz wyposażenie pomieszczeń to kolejna inwestycja zrealizowana ze środków miasta, w tym z budżetu obywatelskiego.

W ramach zadania zostały wykonane prace remontowe: wymieniono okna i drzwi, postawiono ściany działowe, położono płytki, zamontowano oświetlenie oraz instalacje wentylacji mechanicznej, wykonano izolację ścian chłodni. Ponadto zostały zakupione regały, stoły, zlewy, okapy, naświetlacz do dezynfekcji, dwie pralko-wirówki oraz suszarka bębnowa. Łączna wartość zakupionego i dostarczonego sprzętu wynosi 94.570 zł. Całkowita wartość robót to 1.543.460 zł.
Obecnie trwa procedura związana ze zgłoszeniem i uzyskaniem pozwolenia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na użytkowanie obiektu.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe