Ostrów: Lider Dobrych Praktyk dla Ostrowa

  • 24.05.2019, 14:19 (aktualizacja 28.05.2019, 07:24)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Lider Dobrych Praktyk dla Ostrowa
Nagrodę Lidera Dobrych Praktyk otrzymał Ostrów Wielkopolski podczas dorocznego kongresu "Perły Samorządu".

-  Kapituła doceniła nasz projekt Ostrowskiego Rynku Energetycznego wraz z systemem elektromobilności miejskiej - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.
Ranking "Perły Samorządu" organizowany jest przez Dziennik Gazetę Prawną oraz międzynarodową firmę doradczą Deloitte. Jest to ranking niezależny, bezpłatny i obiektywny. Organizowany jest on od siedmiu lat, a Ostrów Wielkopolski od trzech lat plasuje się w gronie laureatów. W tym roku miasto zostało nagrodzone w nowej kategorii - Liderzy Dobry Praktyk.
- To kolejny dowód na to, że Ostrów Wielkopolski przeciera szlaki i dyktuje trendy w gospodarce komunalnej. Inne samorządy nas podglądają i korzystają z naszych doświadczeń, a my chętnie podpowiadamy innym rozwiązania, które się u nas sprawdziły - mówi prezydent Ostrowa.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe