×

Powiat Ostrowski: Najważniejsze są chęci

  • 21.05.2019, 08:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Najważniejsze są chęci
Prace w czynie społecznym, gotowość zgłosiło kilku ochotników.

Wystarczyły: kruszywo, agrowłóknina, rośliny ozdobne i zapał kilku mieszkańców, by przy Przedszkolu Publicznym ,,Bajka" w Jankowie Przygodzkim zrobiło się ładniej. Nieodpłatne prace na rzecz placówki wykonali na prośbę kadry przedszkola ojcowie przedszkolaków, którzy zadbali o teren przy wejściu do budynku.
- Staramy się, aby wokół naszego przedszkola było schludnie - mówi dyrektor przedszkola Jolanta Kardas. - Tym bardziej teraz, kiedy nawiązaliśmy współpracę z nowym sołtysem Tomaszem Zawadą. Cieszy nas to, że i nowy, i były sołtys razem współdziałają, a tym samym pomagają przy naszym obejściu.
Z porywu serca … dla przedszkolaków pracowali tym razem: Paweł Barczak, Mateusz Nowak, Adrian Dwornik, Wiesław Witek, Tomasz Zawada i Tomasz Trzcieliński. Pomysł zagospodarowania przyszkolnego terenu zrodził się w głowie Marzeny Sójki, która zakasała rękawy na równi z mężczyznami.
TW
Fot. Tomasz Wojtasik

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe