×

Ostrów: ZUS w Ostrowie zaprasza na bezpłatne szkolenia

  • 20.05.2019, 11:44
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ZUS w Ostrowie zaprasza na bezpłatne szkolenia
Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Pierwsze szkolenie nt. „e-akta - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych i ich elektronizacja” odbędzie się 24 maja i 5 czerwca 2019 r., o godz. 09.00 i dotyczyć będzie nowych zasad przechowywania dokumentacji.

Również 24 maja, o godz. 12.00 będzie miało miejsce szkolenie dotyczące zasad podlegania ubezpieczeniom, w szczególności przez obcokrajowców, także z tytułu umów zlecenia.

Wszystkiego natomiast na temat obsługi programu „Płatnik” dowiemy się 6 czerwca, o godz. 10.00.

Dwa kolejne szkolenia odbędą się 12 czerwca. Pierwsze, o godz. 9.00, dotyczyć będzie kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy, podczas drugiego, o godz. 12.00, omówione zostaną zagadnienia związane z emeryturą nauczycielską i nauczycielskim świadczeniem kompensacyjnym, a także projektem e-akta.

 

Szkolenia odbędą się w siedzibie Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wysocka 1b, w Centrum Szkolenia, wejście B, sala 021.

Zgłoszenia chętnych przyjmowane są telefonicznie, pod numerem telefonu - 62-73 57 115 lub na dowolnym stanowisku Sali Obsługi Klientów.

 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe