Tenis stołowy: Młodzież Tajfuna czwarta we współzawodnictwie w Wielkopolsce.

  • 16.05.2019, 13:15
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Młodzież Tajfuna  czwarta we współzawodnictwie w Wielkopolsce.
Polski Związek Tenisa Stołowego opublikował klasyfikacje systemu sportu młodzieżowego. Klub LKS Tajfun jest najlepszym klubem w południowej Wielkopolsce i czwartym w Wielkopolsce.

W kończącym się sezonie 2018/2019 we współzawodnictwie dzieci i młodzieży ostrowski klub zdobył 19 punktów i tym samym jestest najlepszym klubem w południowej Wielkopolsce, czwartym klubem w Wielkopolsce i pięćdziesiątym w Polsce. W rankingu wzięły udział 142 kluby, które zdobyły choćby jeden punkt. 
- To najlepszy nasz sezon od wielu lat. Dziękujemy władzom miasta Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego oraz wszystkim sponsorom, bez wsparcia których nie byłoby możliwe osiągniecie tak wysokich wyników sportowych. - podkreślił prezes LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, Robert Strzelczak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe