Sport: Pięściarze Ziętek Team z awansami do OOM

  • 16.05.2019, 08:07
  • Ryszard Binczak
Sport: Pięściarze Ziętek Team z awansami do OOM
Julia Kabzińska i Sebastian Kusz wywalczyli kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Awanse zdobyli wygrywając swoje pojedynki w turniejach eliminacyjnych.

Eliminacje do OOM w boksie kobiet odbyły się w Gliwicach. KS Ziętek Team Kalisz reprezentowała tam Julia Kabzińska, która w kategorii kadetek, w wadze do 50 kilogramów zakwalifikowała się do ścisłego finału.

Turniej eliminacyjny pięściarzy odbył się w Poznaniu, a tam kwalifikację zdobył Sebastian Kusz, który w walce w kategorii do 75 kg pokonał Tobiasza Stanisławczyka z Dzierżoniowa. KS Zietek Team. Sztuka ta nie udała się niestety drugiemu z reprezentantów KS Ziętek Team Kacprowi Ziętkowi, który w wadze do 46 kg przegrał pojedynek z Jakubem Walędzikiem
z Polonii Świdnica.

www.kalisz.pl , fot. KS Ziętek Team

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe