Sport: 125. sezon wodniacki rozpoczęty

  • 14.05.2019, 05:33
  • Ryszard Binczak
Sport: 125. sezon wodniacki rozpoczęty
Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie zainaugurowało tegoroczny sezon sportowy.

Na Przystani Letniej z zawodnikami, kadrą i sympatykami KTW spotkali się prezydent Krystian Kinastowski i wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.
- Cieszy mnie, że tak wielu młodych ludzi widzi szansę na swój rozwój w sporcie, w aktywności. Członkom KTW dziękuję za zaangażowanie i zapewnienie młodym ludziom odpowiednich warunków do realizacji procesu szkolenia sportowego. Życzę udanego sezonu i połamania wioseł - mówił prezydent miasta Krystian Kinastowski. 
Zgodnie z tradycją na przystani ochrzczony został nowy sprzęt, który posłuży wodniakom.  Matką chrzestną kajaka klasycznego K-1 "Bursztyn" została Grażyna Dziedziak, naczelnik Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza, natomiast pięciu kajaków polo K-1 - Anna Żmuda. Uroczystego poświęcenia kajaków dokonał ks. prałat dr Andrzej Latoń.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe