Powiat Ostrowski: Szansa na sukces

  • 13.05.2019, 10:20
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Szansa na sukces
Iga Fabiś z Grand Prix tegorocznej edycji Konkursu "Złoty Mikrofonik". W jego finale, rozstrzygniętym w Gminnym Ośrodku Kultury (GOK) w Przygodzicach, zaśpiewało jeszcze dwanaście jej rówieśniczek.

Nagrodę za 1. miejsce w konkursie otrzymała Antonina Barcicka. 2. nagrodę odebrała Roksana Szwejda. 3. miejsce wyśpiewała Maja Biegańska. Wyróżniono także: Gabrielę Robotnikowską, Kingę Matysiak, Wiktorię Łukasik i Zuzannę Nowak. Puchar ufudowany przez sołtysa Przygodzic Roberta Wnuka trafił do Marty Piłat. Wokalistki z Gminnego Studia Piosenki kierowanego przez Katarzynę Regulską oceniło jury w składzie: Monika Walczak, Natalia Janowska, Roman Gosławski, Agata Niedzielska i Robert Kaczmarek.
Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki z mikrofonem - ufundowane przez samorząd.
- O złotym - tylko z nazwy - mikrofonie rangi lokalnej marzy każdy początkujący wokalista - mówi dyr. GOK Robert Kaczmarek. - Liczę, że nie zabraknie chętnych do śpiewania w kolejnych edycjach "Mikrofonika", na które już teraz serdecznie zapraszam.
Prezentacjom na widowni przysłuchiwali się opiekunowie i rodzice uczestniczek, samorządowcy wraz z wójtem Krzysztofem Rasiakiem. Dotychczas w tym konkursie przesłuchano kilkaset osób.
TW
Fot. Tomasz Wojtasik

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe