Tenis stołowy: Karniszewice pogodziły Tajfuna i Ochmana

  • 13.05.2019, 05:30
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy:  Karniszewice pogodziły Tajfuna i Ochmana
W Raszkowie odbył się turniej finałowy o mistrzostwo II ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

W turnieju wzięły udział cztery najlepsze zespoły tj.: LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski, KS Darz Bór Karniszewice, MLKS Sparta Złotów oraz gospodarze turnieju RLKTS Ochman Raszków. Turniej wygrała drużyna z Karniszewic i to ona uzyskała awans do turnieju barażowego o awans do I ligi.  Zdecydowanym faworytem tego turnieju była drużyna z Karniszewic mająca w swoim składzie bardzo utytułowanych zawodników z byłym mistrzem Polski Arturem Danielem na czele. 
- Nasza drużyna w meczu półfinałowym zmierzyła się z drużyną Darz Bór Karniszewice i przegraliśmy ten mecz 0:6, natomiast w meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy drużynę Sparty Zlotów 6:2. To był ostatni występ naszej II-ligowej drużyny w tym sezonie. Sezon uważam za bardzo udany, a dotarcie do turnieju finałowego za wielki sukces. Składam serdeczne podziękowania władzom samorządowym oraz wszystkim sponsorom naszej drużyny, bez których nie byłoby możliwe osiągniecie tak dobrych wyników - powiedział Robert Strzelczak, prezes LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski.

Wyniki
Półfinały:
KS Darz Bór Karniszewice - LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski 6:0
RLKTS Ochman Raszków - MLKTS Sparta Złotów 6:1
Finał:
KS Darz Bór Karniszewice - RLKTS Ochman Raszków 6:2
Mecz o trzecie miejsce:
LKS "TAJFUN" Ostrów Wielopolski - MLKTS Sparta Złotów 6:2

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe