Sport: Będą biegać w Daniszynie i Łąkocinach

  • 13.05.2019, 05:00
  • Ryszard Binczak
Sport: Będą biegać w Daniszynie i Łąkocinach
Po raz drugi Ochotnicza Straż Pożarna w Daniszynie i Ludowy Klub Sportowy „Ogniwo” Łąkociny zapraszają na Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski.

Bieg odbędzie się 2 czerwca na dystansie 5 kilometrów na trasie Łąkociny – Daniszyn.Start i meta biegu umiejscowiona będzie w okolicy Szkoły Podstawowej w Łąkocinach. W tym roku oprócz dorosłych biegaczy zorganizowane będą również biegi dla dzieci i młodzieży. Biegi dla najmłodszych rozpoczną się o godzinie 10.30, a o godzinie 12.00 rozpocznie się bieg główny. Zawody dla dzieci podzielone są na następujące kategorie: przedszkolaków, chłopców i dziewcząt kl. I-III, chłopców i dziewcząt kl. IV-VI, chłopców i dziewcząt kl. VII-VIII.

Udział w biegu dzieci i młodzieży jest bezpłatny. Zapisy odbywają się tylko elektronicznie na stronie www.pomiaryczasu.pl. do 26 maja 2019 roku

Natomiast dorośli powalczą w takich kategoriach jak: open kobiet i mężczyzn; kategoriach wiekowych K i M – 16, K i M – 30, K i M – 40, K i M – 50 +; najszybszy mieszkaniec i mieszkanka gminy Ostrów Wielkopolski; najszybsza i najszybszy zawodnik Ochotniczych Straży Pożarnych; najszybsza drużyna.

Zapisy elektroniczne na stronie www.pomiaryczasu.pl. trwają do 19 maja br. Więcej informacji na profilu Facebook - OSP Daniszyn.

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe