Ostrów: Ruszyły zapisy na zajęcia do MDK. Kto pierwszy ten lepszy

  • 03.04.2017, 17:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ruszyły zapisy na zajęcia do MDK. Kto pierwszy ten lepszy
Teatr, taniec, plastyka, śpiew, gra na instrumentach, dziennikarstwo, szachy – to wycinek oferty Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym w tej placówce właśnie ruszyły.
Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym do MDK ruszyły w poniedziałek, 3 kwietnia, i potrwają do 30 czerwca 2017 roku. Zajęcia dedykowane są dzieciom od 3. roku życia, młodzieży i studentom. Chętni mają w czym wybierać. W MDK prowadzone są takie zajęcia jak chociażby: taneczne, wokalne, rytmika, chórek, teatralne, plastyczne, teatralno-plastyczne, szachowe, dziennikarskie, rękodzieło artystyczne, poetycko-literackie, badawcze, nauka gry na gitarze i na keyboardzie i inne. - Nasza propozycja jest bardzo bogata, a sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu znajdą u nas dzieci w wieku od 3 lat, młodzież i studenci - zapewnia dyrektor MDK, Anna Drobniewska. Zapisać się na zajęcia muszą wszyscy chętni, także ci już w nich uczestniczący. By tego dokonać, należy dostarczyć do sekretariatu wypełnioną kartę zgłoszenia. - Warto się pospieszyć, gdyż o przyjęciach będzie decydowała m.in. data złożenia wypełnionej karty. Pierwszeństwo mają jednak osoby, które już biorą udział w naszych zajęciach, pod warunkiem oczywiście, że też się na nie zapiszą – dodaje Anna Drobniewska.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe