Tenis stołowy: Triumf zawodników Ochmana

  • 07.05.2019, 06:09
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Triumf zawodników Ochmana
Już po raz piętnasty odbył się ogólnopolski turniej tenisa stołowego po nazwą Raszkowski TOP-24. W finale triumfowali zwodnicy raszkowskiego klubu.

Organizatorem był miejscowy klub RLKTS Ochman Raszków. Na starcie stanęło ponad trzydziestu zawodników, którzy walczyli w kategoriach: senior oraz weteran. Na zakończenie turnieju rozegranego o Puchar Włodzimierza Stempniewicza, w którym spotkali się zwycięzcy obu kategorii. Memoriałowy puchar zdobył Adrian Spychała pokonując Pawła Małkusa 3:2 (obaj zawodnicy to reprezentanci raszkowskiego Ochmana). Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, Urząd Gminy i Miasta Raszków, Bank Spółdzielczy w Raszkowie oraz firma Atlas. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali panowie: Zenon Marcinkowski – Sędzia Główny oraz Edward Jankowski. Puchary wręczył prezes raszkowskiego klubu Jan Harlak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe