Ostrów: Młody talent u starosty

  • 03.04.2017, 14:36
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Młody talent u starosty
Trenuje zaledwie od półtora roku, a na swoim koncie ma już wiele znaczących sukcesów sportowych. Julia Nentwich zawodniczka Karate Team Kuźma odebrała od Starosty Ostrowskiego podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia.
Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym. Poza Julią wzięli w nim udział rodzice oraz trener Piotr Kuźma. Julia Nentwich mieszka w Sieroszewicach, ale na co dzień jest zawodniczką klubu Karate T. Kuźma. Chociaż treningi rozpoczęła relatywnie nie dawno, karate szybko stało się jej wielką pasją i okazało się, że zawodniczka ma wielki potencjał. Jak mówił jej trener, tylko w 2016 roku Julia zdobyła 15 medali, (7 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych) na wielu zawodach i turniejach w tym m.in. na turnieju Odenwaldu, Ladys CUP w Berlinie oraz Brzeg CUP. - Mimo swojego młodego wieku, ma przecież dopiero 12 lat i jest uczennicą szkoły podstawowej, mentalnie zachowuje się jak dorosły zawodnik. Potrafi szybko pożarki przekuć w sukces. Tak było kiedy po przegranej wygrała trzy turnieje z rzędu – powiedział Piotr Kuźma. Starosta ostrowski pogratulował odniesionych sukcesów i uhonorował młodą zawodniczkę oryginalnym dyplomem oraz drobnym upominkiem.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe