Ostrów: Karta z numerem 10 000 wręczona

  • 30.04.2019, 05:01
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Karta z numerem 10 000 wręczona
Prezydent Beata Klimek uroczyście wręczyła Ostrowską Kartę Seniora z numerem 10 000.

Funkcjonujący od 1 lipca 2015 r. program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia.
- Liczę, że w szerokiej gamie zniżek i preferencji znajdzie Pan dla siebie jak najwięcej interesujących ofert. Już niebawem liczba partnerów tego miejskiego programu osiągnie dwieście. To ogromny wybór dla naszych ostrowskich seniorów – podkreśliła podczas wręczenia karty prezydent Beata Klimek.
Posiadacze Ostrowskiej Karty Seniora mogą korzystać z ulg i preferencji przygotowanych przez Miasto i prywatnych partnerów programu. Dzięki udziałowi w programie tak dużej ilości przedsiębiorców, ostrowscy seniorzy mają do wyboru szeroki wachlarz usług i towarów. Przekłada się to na zainteresowanie programem.
Ostrowscy seniorzy mogą korzystać także z bardzo bogatej oferty przygotowanej przez Miasto m.in.: 30 % zniżki w Kinie „Komeda” i Ostrowskim Centrum Kultury; 50 % zniżki w Muzeum Miasta, 30 % zniżki na Basenie Miejskim oraz 30 % zniżki na lodowisku z funkcją rolkowiska, a także 58 % zniżki w Parku Olbrzymich Owadów mieszczącym się na Piaskach – Szczygliczce.
- Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia do składania wniosków o wydanie karty i korzystanie z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i Miasto – zachęca prezydent Beata Klimek.
Liczba złożonych wniosków pokazuje, jak bardzo wyczekiwana i potrzebna była Ostrowska Karta Seniora, która stanowi również formę podziękowania dla najstarszych mieszkańców naszego Miasta za wkład w jego rozwój. Ostrowska Karta Seniora stwarza seniorom nowe możliwości realizacji swoich pasji i zachęca do aktywnego udziału w życiu społecznym naszego miasta.  
Wnioski o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora można pobrać ze strony internetowej www.umostrow.pl w zakładce Ostrowska Karta Seniora lub w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe