Tenis stołowy: Dwa medale Roberta Baranowskiego

  • 28.04.2019, 14:05
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Dwa medale Roberta Baranowskiego
W Zdunach rozegrano Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii juniorów.

W mistrzostwach wzięli udział tenisiści stołowi ostrowskiego Tajfuna  i choć startowali oni w wyższej kategorii wiekowej zdołali wywalczyć dwa srebrne medale. W grze indywidualnej Robert Baranowski wywalczył srebrny medal, a w grze podwójnej wraz ze swoim klubowym kolegą Jankiem Seteckim również wywalczył srebrny medal. Olga Wojdal była blisko podium zajmując wysokie 4 miejsce.
-  Mistrzostwa uważam za udane. Nasi młodzi zawodnicy, startujący w wyższej kategorii wiekowej, wywalczyli dwa srebrne medale stawiając dzielnie czoła starszym kolegom z innych klubów Południowej Wielkopolski - powiedział Robert Strzelczak, trener Tajfuna Ostrów Wielkopolski. 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe