Ostrów: Posiadał narkotyki, został zatrzymany

  • 26.04.2019, 05:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Posiadał narkotyki, został zatrzymany
Dzielnicowy ostrowskiej komendy w trakcie obchodu zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn, którzy mieli założone na głowie kominiarki. W trakcie kontroli, przy jednym z nich policjant ujawnił marihuanę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas obchodu swojego regionu, na jednym z przystanków autobusowych zauważył dwóch mężczyzn, którzy mieli założone na głowie kominiarki. Mundurowy zwrócił na nich uwagę i podjął interwencję. W trakcie legitymowania i kontroli ujawnił przy 20-latku narkotyki. Tester narkotykowy wykazał, że znaleziony susz to marihuana.

20-letni kaliszanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków narkotycznych grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe